Владі потрібно думати про робочі місця з адекватною зарплатою, а не про кредити МВФ - нардеп Плачкова

Українській владі слід приділяти більше уваги створенню робочих місць з адекватною зарплатою, а не намагатися отримати чергові кредити від Міжнародного валютного фонду, які підуть на виплати попередніх боргів.

Об этом сообщает Редакция


Таку думку висловила народний депутат від "Опозиційною платформи — За життя" Тетяна Плачкова в Facebook.


"6000 гривень — чи достатньо цієї зарплати, щоб нормально жити в Україні? Президент вважає, що так. І він, і прем’єр хваляться планами зі створення сотень тисяч робочих місць саме з такою зарплатою. Ось тільки коли — невідомо", — написала парламентарій.Вона також зазначила, що все, включаючи розмір зарплати, оцінюється в порівнянні.


"Можливо, президент порівнює з мінімальною пенсією в 1658₴ Тоді 6000 — свято. Але якщо порівняти з зарплатою членів наглядових рад державних підприємств і чиновників в сотні тисяч, а ще й зіставити з комуналкою, зростанням цін на продукти, ліки і повним подорожчанням життя, зрозуміло, що 6000 — зовсім не гроші. Ось-ось — і Україна отримає черговий транш від МВФ. по крайней мере, так обіцяють у владі. Однак підуть ці гроші не на розвиток, і навіть не на проїдання. Вони підуть на оплату відсотків по кредитними зобов’язаннями, які вже існують", — нагадала політик.


Вона запитала про велику кількість боргів країни, а також про значний дефіцит держбюджету і чому влада і далі їх нарощує.


"Чому з західними партнерами, ви не домовляєтеся про реструктуризацію боргу? Суми, які ви вважаєте достатніми для життя, насправді мізерні. Для країни, де Мінсоцполітики прогнозує зростання бідності до 45%, думати слід про робочі місця з адекватною зарплатою. Для цього потрібно розвивати економіку, виробництво, великі підприємства і не вивозити за безцінь дорогоцінний українську сировину", — резюмувала Тетяна Плачкова.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2020-05-22/vlasti-nujno-dumat-o-rabochih-mestah-s-adekvatnoy-zarplatoy-a-ne-o-kreditah-mvf---nardep-plachkova/198022”

Вход

Меню пользователя

 

Вольные новости